Nacházíte se: Úvod > Restaurace v zahraničí > Toulky za jídlem na Floridě

Toulky za jídlem na Floridě

V březnu jsme si udělali krátkou návštěvu na Floridě, kde jsme kromě nákupů vyzkoušeli místní pojetí restaurací a fastfoodů.

S nějakou představou jsme již letěli, protože jsme sbírali tipy od známých a kolegů. (Hodně tipů jsme čerpali z od Večerníčků, za to jim díky).

Stravování v letadle není nikdy žádná hitparáda, ale Lufthansa docela překvapila a jejich servis včetně jídla byl na dobré úrovni, takže pocit hladu nebo žížně za celou cestu nehrozil. Letušky se opravdu staraly. Swiss měl servis taky v pohodě, jenom to jídlo bylo trochu horší, než v Lufthanse.

První na co si musíte zvyknout je, že mají skoro všechno smažené a fastfoody najdete na každém rožku. V nákupních centrech jsou food cornery malinko větší, než jste zvyklí u nás a máte si z čeho vybrat.

Jídlo je malinko dražší, respektive hambáče jsou na cenové úrovni Dishe nebo Peters Burgeru, jenom jsou trošku větší:) Hodně tam fungují happy hour nebo all you can eat, kde jsou ceny „směšné“ a můžete toho sníst kolik chcete:)

Pojetí pizzy je taky dobré – těsto plné sýra, opravdu plné sýra:) Pizza Hut nezklamala (podobnou pizzu si můžete udělat i doma recept: Chutě světa).

Určitě za návštěvu stojí hamburgrárna Five Guys, kde ty hambáče jsou prostě dokonalé. V nabídce je základní hamburger a k tomu si můžete dát další ingredience, takže jedním slovem – všechny:)V Taco Bell si zase na své přijdou milovníci Tacos nebo Nachos. Výběr je opravdu velký a hlavně vidíte co vám do toho dávají.

Určitě se zastavte i v Bubba Gump na krevety:) Výběr velký a hlavně ty porce…uffffAle ruku na srdce. Po týdnu stravování jsem se těšil na nějakou dobrou omáčku a nebo těstoviny, protože těch tam moc nebylo, respektive jsem jim to moc nevěřil, že to umí udělat.

Jedinné co jim člověk opravdu může závidět jsou ty výběry surovin v obchodech, kde máte neskutečný výběr. Představte si spojení tesca, billy a lidlu do jednoho obchodu o rozloze brněnské Ikey. V těch obchodech se můžete i ztratit:)

Málem bych zapomněl na koblížky (Donuts)! Ty si tam opravdu musíte dát, protože u nás to je nudááá. Chápu, proč je ve filmech velké klišé, když policajt má v ruce koblih:) Jsou prostě geniální!!!

Tags: , ,

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR