Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v okolí Prahy > Angus restaurant

Angus restaurant

Když si půjdete vyšlápnout na Říp a nedáte si nic v bufetu na kopci, tak se ještě zajeďte podívat do Roudnice nad Labem, kde najdete další památky:) V Roudnici můžete navštívit i Angus restaurant, který se nachází kousek od náměstí. Angus má prostornou zahrádku, kde to vypadalo i na větší grilování přes léto. Restaurace je menší, ale příjemná. Restaurace nabídne jak masa obyčejná – kuřecí, vepřové, tak i steaky z hovězího masa, burgery, ryby atd..

Jelikož nás bylo víc, tak jsme měli od každého něco. Jídlo na talíři vypadalo dobře a i dobře chutnalo. Nenašel jsem žádný nedostatek. Za mě – vepřová panenka s restovanými hříbky, žampiony, rajčaty a červeným vínem neměla chybu. Konfitovaná hovězí líčka na víně s bramborovým pyré vypadala taky moc dobře. I hamburger, byl pořádný:)

K zapití si dejte domácí limonádu, byla vážně dobrá a osvěžující. Jedinou drobnost, která trošku zkazila dojem jsou dezerty. Z nabídky nás nic neoslovilo, přitom jsme měli stále chutě:) Ale to je samozřejmě jenom o zvyku a představách člověka.


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR