Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Restaurace Maják

Restaurace Maják

Minulý týden jsme byli okouknout restauraci Maják na Stodůlkách. Podle fotek to vypadalo jako příjemné posezení. Ve skutečnosti to bylo ještě větší s různým zákoutím, oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Podle toho to taky vypadalo. Měli hodně plno, což by jim některé restaurace mohly závidět.

Obsluha byla rychlá a příjemná, takže určitě plusové body. Jídelní lístek je docela obsáhlý, ale je v nabídce spíš těstoviny a pizza, ale i v masech si vyberete. Bohužel zrovna to, co jsem chtěl měli vyprodané. Holt jsme došli později, ale byla to škoda. Polévka Minestrone splnila očekávání a byla opravdu dobrá. Jenom těstoviny moc nenadchly, díky tomu, že neměli maso, které jsem chtěl (Involtini z hovězího pupku a nebo Flank steak s grilovaným chřestem) a na pizzu jsem neměl chuť, moc jiného mi na výběr nezůstalo.

Fettuccine s kozím sýrem nebylo úplně špatné, jenom ten kozí sýr mohl být víc nakrájený, aby se z toho nestal velký balík:) Neurazilo to, ale nebylo to ani úplně skvělé, takový průměr. Holt nepoučím se, že si nemám dávat těstoviny!

K pití si dejte domácí limonádu, je ve více variantách a je opravdá dobrá:)

Jediné co mě překvapilo jsou ceny, řekl bych, že se Maják prezentuje jako rodinná restaurace, ale ceny byly posazeny trochu výš, než bych čekal. Ano, není to úplně drahé, ale osobně si myslím, že 10 % dolů by neuškodilo.


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR