Nacházíte se: Úvod > Restaurace v zahraničí > Schweizerhouse ve Vídni

Schweizerhouse ve Vídni

Jak spojit návštěvu Vídně s jídlem? Ideální řešení je zaparkovat v centru v podzemních garážích u radnice, projít si památky v okolí – Hofburg, Albertinu, projít se kolem univerzity k Stephansdomu, případně navštívit zámek Schönbrunn nebo Zoo, které je fakt pěkné. Jedna z atrakcí, která stojí za návštěvu je Prátr a zde se dostáváme i k jídlu.

V Prátru totiž najdete Schweizerhouse, který se spacializuje na vepřová kolena a to v takové míře, že to nechápete. Jednak je to obrovská restaurace s obrovskou zahrádkou a hlavně neskutečně rychlou obsluhou. Objednali jsme si pití a jídlo a než nám donesli pití, tak jsme měli vepřová kolena na stole. Ano, specializují se na to, takže to mají hodně předpřipravené, ale zase takovou rychlost jsem nečekal. Když jsem se podíval kolem, tak skoro většina na to koleno přišla. Mezi další jídla, která se nosila byly řízky, obrovské řízky:) Ano, koleno bylo výborné, bylo toho hodně, křupavá kůžička, hodně masa, ideální množství tučeného. Mohlo být trošku víc dochucené, ale to už je jenom otázka vkusu a chutě. Pokud budete ve Vídní, tak určitě Schweizerhouse navštivte a dejte si pořádné kolínko:)

Jedinou nevýhodou je cena, koleno začíná na 16 € za kilo, ale ani jedno koleno nemělo kilo, bylo těžší, takže cena roste. Za každou další oblohu zaplatíte další peníze, takže se účet může vyšplhat nahoru. Na druhou stranu se z jednoho vepřového kolena najíte 2. Určitě to stojí za vyzkoušení.


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Tags:

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR