Nacházíte se: Úvod > Restaurace na Moravě > Salon vín ve Valticích

Salon vín ve Valticích

Pro milovníky vína není lepší místo v ČR, které by stálo za návštěvu. Salon vín je národní soutěž, kde je maxímálně 100 vín, které jsou vybrány komisí degustátorů.
V nabídce k ochutnání najdete 64 bílých vín, 33 červených vín 1 růžové a 2 vína šumivá. V nabídce neleznete vína z vinařství Volařík, Moravíno, Znovín, Valtické sklepy a mnoho dalšího.

Salon vín je otevřen úterý až neděle (jsou tam omezení) a to většinou do 17h. Nabízejí několik degustačních programů od volné degustace, případně ochutnávku pouze několika vybraných vzorků. Pokud máte čas, tak určitě stojí za to si zaplatit volnou degustaci v hodnotě 355 Kč, kde můžete ochutnat ty nejlepší vína a máte na to přibližně 90 min. Pokud si myslíte, že 90 minut je krátká doba, tak je druhá možnost a to 150 minut za 499 Kč.
Při kratší návštěvě si koupíte kredit, který utratíte v automatu, kde jsou výběry z bobulí, slámová vína nebo ledová vína, ale samozřejmě i několik vzorků bílého a červeného vína. Všechny vína jsou vybrána z top 100 vín, co jsou v salonu vín.

Některá vína si můžete zakoupit i na našem e-shopu a to konkrétně vinařství Volařík nebo vinařství Moravíno.

Tags: , ,

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR