Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v okolí Prahy > BlackDog Cantina

BlackDog Cantina

Pokud pojedete přes Beroun, tak se zastavte v BlackDog Cantina, protože Dish a Peters Burger mají velkou konkurenci. Doporučuji zavolat předem, abyste pak nebyli překvapeni, že tam není místo, protože tam je snad pořád narváno! Prostory by se daly srovnat s Dishem, naštěstí tomu pomáhá zahrádka, která je před BlackDogem, ale i tak je kapacita docela omezena.  V nabídce najdete domácí limonády a čepují Holbu. Z baru vidíte pod ruky kuchařů, takže opravdu víte, co se v kuchyni děje. obsluha je příjemná, ikdyž se skoro nezastavila, protože tam pořád někdo chodil (mají možnost si jídlo objednat a odnést). Zaměřte se na interiér, protože tam najdete skrytá kouzla a tajemství. Otázka na vaši pozornost – z čeho je lustr? :)

Co si dát k jídlu? To je opravdu dobrá otázka. Ceny jsou více než přijatelné (levnější, než v pražských burgrárnách).

Ideální je, když je vás víc, takže můžete ochutnat skoro všechno:) Pan Tostada – opečené briošky s výběrem pomazánek nebo Jalapeno poppers (normální moc nepálily, těžko říct, jak jsou na tom ty pálivé). K hlavnímu jídlu? Pokud si nevyberete z Tacos, Nachos, Quesadillas, Burgeru nebo Burrita, tak opravdu nevím:)

Nečekaně jsme si vybrali Burger (Burrito jsme měli den předtím v Burrito Loco, takže na to nebyla chuť). Jestli budete řešit, jestli si dát větší nebo menší (je tam rozdíl jenom 30,–), tak si myslím, že menši Burger bude stačit, protože si k němu dáte hranolky a domácí tatarku, případně jinou oblohu. Zajímavá kombinace je rýže a mexické fazole se sýrem.

Co bych vám k hamburgeru řekl. Prostě byl lepší, než v Dish nebo Peter´s! Hambáče v základu dělají na medium, takže pokud ho budete chtít víc propéct, tak je potřeba říct dopředu. Díky fofru, který tam mají si na hambáč chvilku počkáte, ale zase máte prostor vyzkoušet předkrmy:)

Uff ještě nemáte dost? Tak co takhle si dát nějaký dezertík? Osobně doporučuju Čokosmrt! Dokonalý čokoládový dortík s čokoládovým, hořkým, přelivem. Prostě mňam.

Sečteno podtrženo. Napapaný a maximálně spokojený!!!


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Tags: , , ,

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR