Nacházíte se: Úvod > Restaurace v zahraničí > Pub i… restauracja – Krakow

Pub i… restauracja – Krakow

Krakow stojí za návštěvu, je to pěkné město a prohlídka nezabere tolik času. Kromě zapékanek a sýrů si nezapomeňte koupit krowky:) Případně se projděte po ulicích a jakmile něco ucítíte, tak to běžte vyzkoušet. Víc lákadel bylo v Zakopaném, kde na hlavní promenádě na každém rožku něco vonělo. Dost hrozné, když máte opravdu hlad a nevíte co si máte vybrat. Hlavně ceny jsou hodně příznivé, takže se nemusíte bát, že zaplatíte přemrštěné peníze. V Pub i… restauracja jsou ceny hodně příznivé a za oběd pro 2 včetně pití jsme utratili necelých 400 Kč. V nabídce máte kebab, maso, hamburger, tortilly, žebra a mnoho dalšího.

Hamburger se podával s velkým množstvím hranolek, ale maso bylo docela neochucené. Kebab byl docela výrazně ochucen, ale uričtě to bylo lepší, než obráceně. Tortilla plněná masem měla hodně pálivou omáčku, opravdu hodně, takže pivo přišlo vhod. Pečená žebra byla v jiném stylu, než u nás, kde je dostanete s křenem, hořticí a případně oblohou, tady se podávala na curry omáčce, takže získala úplně jinou chuť. Mix grill (obrázek níže) nabídl kombinaci kuřecího a vepřového. Vepřové maso bylo trochu sušší, ale kuřecí bylo připravené dobře a bylo i dobře naložené.

Překvapila mě i grilovaná zelenina, která byla příjemnou přílohou. I samotné oblohy mají trochu jiné, hlavně přidávají olivy, což je změna. V kombinaci s cenou to bylo příjemné posezení po procházce městem. Jenom to pivo je jiné Tyskie není prostě nic moc, spíš taková vodička na osvěžení.


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR