Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Peter´s burger pub

Peter´s burger pub

Peter´s burger pub nabízí hamburgery, sendviče, saláty v samém srdci Karlín. Peter´s burger pub je jeden z nejoblíbenějších podniků na hamburgery a společně s Dish soupeří o svou klientelu. V nabídce mají i „jiná piva“, než jsou lidi zvyklý. Vandsdorfský kocour a pak Samuraje, na kterého jsme neměli odvahu, protože ani kocour nám moc nechutnal, ano chutě má každý jiný, ale ve srovnání s Dish, kde čepují Unětice, bych jednoznačně volil Dish. Velkou výbodou Peter´s Burgeru je jeho velikost, protože je mnohem větší, takže pojme i víc lidí. V Dish se budete cítit trochu stísněně a hlavně budete mít pocit, že si vidíte s ostatními do jídla. Určitě vyzkoušejte domácí limonádu, je osvěžující. Obsluha byla fajn a hlavně jídlo bylo celkem rychle udělané.

Z nabídky hamburgerů jsmě měli problém vybrat, protože všechny vypadaly víc, než dobře:)

První burger byl Prostě Classic – hovězí maso, majonéza, okurky, rajče, gouda, slanina, cibule a salát.

Prostě classic
Druhou volbou byl Wellington – hovězí, zapékaný blue cheese, hruškové chutney, rukola a zázvorová omáčka.
Welington se zeleninou

Pokud si k jídlu dáte nějakou přílohu, tak v rámci menu dostanete salát coleslaw zdarma, což mi připadá fér. Abych ohodnotil burgery Peter´s byl větší (docela o dost se mi zdálo), dobře udělaný a ochucený (to stejné platí i o Dish, jenom tam byl trochu menší). V Dish dělají domácí hranolky a v Peter´s mě zklamala ta grilovaná zelenina, ale myslím, že v porovnání s Dish Peter´s Burger vede, ale jenom o trošku, takže v rozhodovat bude jenom lokalita, kde se zrovna člověk nachází, protože obě burgrárny stojí za návštěvu.

Pinterest – Jídlo v Praze a nejen tam!

Kde je Peter´s Burger Pub


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Tags:

Autorem článku je .

Jeden komentář v “Peter´s burger pub”

  1. […] pojedete přes Beroun, tak se zastavte v BlackDog Cantina, protože Dish a Peters Burger mají velkou konkurenci. Doporučuji zavolat předem, abyste pak nebyli překvapeni, že tam není […]

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR