Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Mount Steak Restaurant

Mount Steak Restaurant

Mount Steak Restaurant najdete v Kotevní ulici kousek od Smíchovského nádraží, což není zrovna lokalita, která by svědčila restauraci, hlavně, když daná restaurace je na konci ulice, takže ji ani z tramvaje nevidíte. Bohužel nenajdete ani ceduli, která by na tuto restauraci ukazovala. Mount Steak se chlubí největším výběrem steaků z exotické zvěřiny. Můžeme potvrdit, že v jídelním lístku najdete maso od bizona, antilopy až po krokodýla či dokonce chřestýše. Samozřejmě je otázka jestli vše je dostatečně čerstvé, protože ceny jednotlivých jídel byly docela vysoké.

Restaurace je docela malá, takže jsem se nakonec nedivil, že rezervaci jsem nemohl udělat min. 2 měsíce. Těch několik stolů, které mají je většinou pro 6 lidí a je škoda, že byly obsazené vždy po 2 lidech. Možná by bylo dobré se zamyslet nad změnou rozložení. Do restaurace jsem zašli, protože jsme dostali voucher na pštrosí steaky.

Jako předkrm jsme si dali jalapeňos papričky plněné čedarem. Papričky nepálili, ale celkově byly dobré, jenom byly se zbytečnou oblohou (rajče okurky, salát). Jeden byl s chilli omáčkou a druhý na česneku. Určitě si nedávejte s chilli omáčkou, protože to dost zabije chuť masa a tak celkově jsem měl pocit, že nebyla úplně dobrá (hlavně vůbec nepálila) a součástí byla opět výše zmíněná obloha. Nevím, ale toto se mi k takovému masu absolutně nehodilo. Pštrosí maso nebylo úplně špatné, osobně bych to přirovnal k hovězímu, ale trošku tužší. Jídlo nebylo špatné, ale osobně bych čekal něco víc, hlavně za ty peníze, které toto jídlo stojí. Podívejte se sami jak jídlo vypadalo a udělejte si vlastní obrázek.

Osobně nevím jestli bych do restaurace šel znovu, jedině kdyby měli další vouchery na maso, abych zkusil i jiné druhy, aktuální slevy najdete na – http://skrz.cz/vyhledavani?q=mount+steak


Zobrazit místo Jídlo v Praze a v okolí na větší mapě

Tags: ,

Autorem článku je .

Jeden komentář v “Mount Steak Restaurant”

  1. noe napsal:

    Po dnešní zkušenosti s tímto podnikem musím napsat tuto negativní recenzi. Asi před 14 dny jsem emailem rezervoval stůl. Přisla mi odpověď, že je v daný termín restuerace obsazená a ať si vyberu jiný termín. Vybral jsem si tedy čtvrtek 27.11.2014. V den rezervace jsem pro jistotu zavolal do restaurace, abych se ujistil, že rezervace platí. Personál mi sdělil, že email pravděpodobně nedostali a reastaurace je již obsazená. Proto jsem učinil rezervaci na čtvrtek 4.12.2014 v 19:00. K mému překvapení jsem zjistil, že je restaurace zavřená a to v momentě, kdy jsem před ní stál. Dovolat se, ani na několikráté, se mi nepovedlo. Tímto tato restaurace u mě končí.

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR