Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v okolí Prahy > Restaurace u Sv. Václava Mělník

Restaurace u Sv. Václava Mělník

Výletování po okolí Prahy je ideální relax pro každého pracujícího člověka a Mělník stojí za návštěvu. V Mělníku naleznete soutok Labe a Vltavy, pokud znáte jižní Moravu, tak to není až tak úžasné, ale každý by měl jednou za život, kde se 2 naše největší řeky spojují. K návštěvě pak můžete zajít do Kostnice, vyběhnout si na Věž nebo navštívit nejšiřší studnu v ČR (aspoň to píšou). Po procházce vyhládne určitě každému, takže kam na jídlo? Na náměstí je spousta restaurací, takže jak vybrat tu správnou, když ani scuk nepomůže? Prostě to zkusíte. My jsme zkusili restauraci u Sv. Václava, kterou najdete u historického centra Mělníku.

Restaurace nabízí zahrádku, kuřáckou a nekuřáckou část. Prvně jsme seděli v zadní části restaurace, o které bychom mohli říct, že vypadala jako pánský klub. Velké stoly, kožené sedačky a interiér v gentlemanském stylu. Stoly byly přo hosty upraveny v jednotném stylu a vypadalo to opravdu dobře, člověk by se mohl zaleknout, že to bude i hodně drahé. Jídelní lístek obsahoval od masa, těstovin po česká jídla, takže si mohl vybrat každý. Ryby mají čerstvé, takže určitě stojí za ochutnání. Protože k návštěvě nabízí i vinný sklípek, tak u každého jídla bylo doporučení na nejvhodnější odrůdu vína, což se mi osobně líbilo. Ne všichni ví, jaké víno se k čemu hodí (Jaké víno k jakému jídlu).

Cenové rozpětí bylo +- 120 – 180 Kč za „obyčejné jídlo“, steaky už byly dražší. Zajímavostí bylo, že smažený sýr byl hodně předražený (což na druhou stranu chápu, kuchaři ho neradi dělají).

Hovězí líčka s bramborovou kaší - Restaurace u Sv. Václava

Jak prohlásil kolega: Nepřekvapí, ale ani nenaštve, prostě dobrá restaurace s dobrým jídlem.

http://www.restaurace-melnik.cz

Kde restauraci najdete?

 

View Jídlo v Praze a v okolí in a larger map

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR