Nacházíte se: Úvod > Restaurace na Moravě > Park Restaurant Břeclav

Park Restaurant Břeclav

Pokud se budete chtít najíst v Břeclavi, tak jednoznačně doporučuji Park Restaurant (raději tam zavolejte, protože bejvá celkem plno – 519 322 511). Restaurace je příjemná a stoly jsou rozděleny pro 4 až 8 lidí. Jsou vhodně rozmístěny, takže nebudete mít pocit, že si navzájem civíte do talíře, tak jak v některých restauracích. Z nabídky si určitě vyberete a někdy vám nezbyde nic jiného, než si dát vícechodové menu, protože jídlo musíte vyzkoušet od předkrmů až po dezerty.


Z předkrmů určitě stojí za vyzkoušení pikantní hovězí Carpaccio s česnekovo-sýrovou ciabettou (pro někoho to může být i hlavní chod, protože je toho opravdu hodně) nebo ještě lépe domácí paštika z husích jater s brusinkovým dipem a bagetou. Je předkrmy umí a domácí paštika je opravdu vynikající. z hlavního jídla je to už potom trochu těžší vybrat, protože si můžete dát od Parkburgeru, přes pečené šneky, lososa, hovězí, vepřové nebo kuřecí maso po krevety na grilu.
Osobně můžu doporučit Ohnivou pánek, kterou vám přinesou ještě prskající, Panenské špalky zabalené do slaniny podávané na žampionovém ragů s bramborovými noky (jídlo vás opravdu zasytí, takže pokud jste neměli předkrm, tak je to ideální volba) nebo si dejte domácí přesňáky plněné husími játry se slaninou a cibulí :) Ze zákusků vyzkoušejte lokše s mákem a povidly nebo jenom zmrzlinu. Pokud si nevíte rady, tak se zeptejte obsluhy, která je vždy usměvavá a příjemná.
www.park-restaurant.cz

 

View Jídlo v Praze a v okolí in a larger map

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR