Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Fish & Chips v Dlouhé

Fish & Chips v Dlouhé

Chcete si připomenout Londýn v srdci Prahy? Navštivte Fish & Chips 21 Dlouha St. a připomeňte si ho. Rybí bistro v britském stylu naleznete v Dlouhé ulici.


Na výběr máte z mnoha druhů ryb – od klasické tresky až po skotského lososa nebo českého candáta nebo si dáte klasické Fish&Chips, takže osmaženou rybu v těstíčku s hranolky. Pro ty, kteří najsou fanoušci ryb je v nabídce spousta dalších jídel – hot dog, vegetariánský sendvič nebo různé roll (krevety, kuře). My jsme si vybrali hot dog. Jenže tento hot dog není nic obyčejného, stačí se podívat na obrázek níže a hned si uděláte obrázek.

Jídlo si můžete objednat a nechat dovézt. Nebo při návštěvě historické části Prahy, se na chvilu zastavit a posedět. Interiér je ve stylu rybárny. Celá restaurace je obložená bílýma kachličkama, což může vzbuzovat pocit sterility, ale myslím, že to k tomuto konceptu patří. Při vstupu do restaurace se hned ocitnete u nabídky jídla, takže si můžete vybrat a pak se jenom rozmyslet jestli si sednete nebo si jídlo vezmete se sebou.


View Jídlo v Praze a v okolí in a larger map

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR