Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Dish – hamburger bistro

Dish – hamburger bistro

Hamburgery, hamburgery a znovu hamburgery. Už máte pocit, že o nich všichni mluví, že je všude nabízejí? I my máme tento dojem a hlavně si myslíme, že nás už na hamburgeru nemůže nic překvapit. Omyl. Dish je fajnové hamburger bistro kousek od Míráku. Základem každého hamburgeru je kvalitní maso a dobrá houska a samozřejmě dobrý nápad jak hamburger ještě víc vylepšit a dát mu kouzlo.


Dish je to správné místo, které byste měli navštívit, když chcete vědět, jak má správný hamburger vypadat. Dish nabízí omezený počet míst k sezení a ikdyž jsme dneska museli sedět na baru, tak to neměnilo nic na dobrém pocitu z jídla a hlavně jme měli možnost vidět jak se jídlo připravuje a co všechno se do něho dává a hlavně jestli kuchaři pracují poctivě. Otevřená kuchyně je vstřícným krokem k hostům, že prostě vidí co se tam děje.

Máte na výběr z několika hamburgerů, které jsou každé jiné – hovězí, jehněčí, z bůčku nebo s tvarůžky. Vybraný hamburger můžete zapít nefiltrovaným Unětickým pivem nebo kohoutkovou vodou, což vám málo kde udělají.

Proč Dish navštívit?

 • 1) Příjemná obsluha, která se nejen usmívá, ale snaží se, aby vše bylo na stole co nejdříve.
 • 2) Rychlost jídla – jídlo jsme měli během pár minut před sebou.
 • 3) Samozřejmě Hamburgery – měkká houska, kvalitní maso, zelenina, domácí hranolky a pak už jenom vybrat podle chuti ostatní přísady – v různých diskuzích lidé doporučovali hamburger Dish a nám nezbývá než souhlasit, byl vynikající.
 • 4) Porce je adekvátní ceně, zasytí vás, takže pak můžete bez větších problémů vyrazit na procházku Prahou, ale nemyslíme tím, že byste měli hlad (na ten na několik hodin zapomeňte).

Tím, že je to „bistro“,  je počet míst k sezení hodně omezen, proto je dobré si místo zamluvit v čas nebo to prostě zkusit častěji po sobě.

Dish

Dish hamburger, hranolky

Bunček

Pokud se budete rozhodovat, který hamburger vyzkoušet, tak to vemte popořadě.

 1. Dish
 2. Savory
 3. Bunček
 4. Pampa
 5. Olomouc


View Jídlo v Praze a v okolí in a larger map

Autorem článku je .

5 komentáře v “Dish – hamburger bistro”

 1. […] pojedete přes Beroun, tak se zastavte v BlackDog Cantina, protože Dish a Peters Burger mají velkou konkurenci. Doporučuji zavolat předem, abyste pak nebyli […]

 2. […] Aktualizace: Jak asi víte, Food Spot skončil a hledal investora, aby mohl svou činnost dál provozovat. Na Facebooku se objevili snímky plné naděje, že se něco změní a podle poslední fotky to vypadá, že Food Spot bude provozovat Dish Bistro, takže se máme na co těšit! – > Dish Bistro. […]

 3. […] stojí za vyzkoušení a můžete ho porovnat s Dish nebo s Peter´s […]

 4. […] Karlín. Peter´s burger pub je jeden z nejoblíbenějších podniků na hamburgery a společně s Dish soupeří o svou klientelu. V nabídce mají i “jiná piva”, než jsou lidi zvyklý. […]

 5. Tomáš napsal:

  O Dish se dnes píše i na serveru idnes a to hlavně ve spojitosti – Jak připravit pořádný burger.

  http://ona.idnes.cz/jak-pripravit-burger-0rh-/recepty.aspx?c=A130422_135051_recepty_job

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR