Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Jedová Chýše

Jedová Chýše

Jedová Chýše je příjemná hospůdka na Vodičkově ulici, takže je blízko Václaváku. Za příjemné ceny se dobře najíte a hlavně si dáte vynikající plzničku. Obsluha je velice příjemná a pohodová. Většinou je potkáte ve stejnokroji, který je (snad) z první republiky, což přidává další plusové body této hospůdce.

Kromě plzničky u nich dostanete i víno, které je z Moravy a je kupodivu dobré (většinou jsou v hospodách horší vzorky). Z jídla jsme toho moc nevyzkoušeli, ale určitě můžeme doporučit gulášovou polévku v chlebu, ale i koleno nebo svíčková stojí za vyzkoušení.

Aktualizace
—————–
Věděli jste, že Jedová chýše má i nekuřáckou část? Ano, u baru jsou schody dolů, které vedou do této části, kde se nachází rozlehlý prostor s vlastním barem a dalším prostorem pro pořádání větších akcí. Prostředí je v podobném stylu jako horní část. Škoda, že neměli otevřený i spodní bar, protože pivo museli nosit z horního výčepu. Ne, že by donáška piva trvala dlouhou dobu, ale že museli chodit pořád po těch schodech. Obsluha je stále excelentní, trochu se zhoršili v polévkách, ale nakládaný hermelín a další jídla jsou pořád super.

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR