Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Restaurace Repre – Liberec

Restaurace Repre – Liberec

Po výšlapu na Ještěd, což bylo výborné rozhodnutí, protože takové fotky inverze jen tak nevyfotíte a v Praze bylo stejně škaredě, jsme navštívili restauraci Repre v Liberci. Chtěli jsme se najít v restauraci na Ještědu, ale ta byla úplně plná, takže jsme měli smůlu ve spodním patře je ještě bufet, kde nabízí rychlovky – gulášek, párek v rohlíku, bagetky. Na rychlé zahnání hladu to stačilo, ale u gulášek by mohly ještě vylepšit.

Internet je prostě úžasný, takže jsme hledali kam se půjdeme najíst, našli jsme několik tipů a vybrali jsme si restauraci Repre. Nesmíte se nechat odradit od vnějšku b

udovy. Restaurace je rozdělena na 2 části, kde v nekuřácké části najdete salónek, kde jsou vytřážová okna a samotný interiér je udělanýdo středověkého stylu.

Vyzkoušeli jsme několik jídel a za sebe můžu doporučit masovou jehlu s opečenýma bramborama a česnekovo smetanovým dresinkem. Maso bylo dobře udělané, ale porce neodpovídá gramáži, protože toho bylo mnohem víc.

Případně můžete vyzkoušet marinovaná vepřová žebra, která mají ve 2 provedeních 400 a 600 gramů. Žebra byla dobře udělaná, hodně masová a s česnekovou bagetou vypadala výborně.

více informací: http://www.restauracerepre.cz/html/home.htm

zp8497586rq

Tags:

Autorem článku je .

Komentáře jsou zakázány.

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR