Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Molo 22

Molo 22

Pokud budete v Holešovicích, měli byste se zastavit do restaurace Molo 22. Molo 22 najdete v ulici U Průhonu a stejně se jmenuje i zastávka tramvaje. Pokud chcete jít večer někam zatancovat po dobré večeři, tak naproti Mola je club Mecca.

Kromě příjemné obsluhy, zajímavého a útulného interiéru, výborně vaří. Za sebe můžu doporučit Boršč (asi se pořád opakuju, ale boršč mám prostě rád a když ho někde umí udělat, tak to dokážu ocenit) a moravský vrabec z panenky (medailonky z panenky s kousky česneku a demi glace, doplněný smetanovým listovým špenátem a domácími bramborovými noky). Je pravda, že sem chodím převážně na tuto kombinaci jídla, ale když jsem měl možnost ochutnat i další jídla, tak byly výborně udělané a hlavně i dobře vypadaly na talíři.

Více informací: http://www.molo22.cz/

Tags:

Autorem článku je .

2 komentáře v “Molo 22”

  1. Admin napsal:

    Poslední návštěva nás trochu zklamala. Prostředí, obsluha je pořád na dobré úrovni, ale jídelní lístek..

    Na svých webových stránkách mají jiný jídelní lístek, než dostanete v restauraci. Samozřejmě, že není úplně jiný, ale na webu zapomněli některá jídla smazat a některá zase přidat, takže k naší smůle neměli 2 jídla, které jsme chtěli, takže jsme si museli vybrat něco jiného. Osobně jsem se těšil na žebra, ale bohužel jsem si musel dát něco jiného a proto jsem chtěl vsadit na obvyklé jídlo, které v molu jím a to českou klasiku: Moravského vrabce. Bohužel jsem si pořádně nepřečetl s čím je podávaný, protože i toto jídlo se změnilo a místo smetanově listového špenátu je se zelím a místo bramborových noků dostanete bramborové knedle. Neříkám, že to nebylo špatné, ale původní varianta byla mnohem lepší. Rizito s hříbky, šunkou a parmazánem bylo na druhou stranu udělané dobře a ikdyž se porce nezdála nějak velká, dostatečně zasytila. I tak jsme si udělali místo na dezert a v tomto případě to bylo Creme Brulée (krém z vaječných žloutků a vanilky s karamelovou krustou), které bylo výborné. Celkový dojem je trochu rozporuplný, na jedné straně zklamání, že jídelní lístky nesouhlasí, ale zase samotné jídlo bylo dobré. Uvidíme, třeba začnou jídelní lístek aktualizovat častěji, než jednou za uherský rok.

  2. […] dopředu). Z jídelního lístku máme vyzkoušený boršč, který se vyrovná s Borščem z Molo 22, nakládaný hermelín a hlavně 600g  Pečená vepřová žebírka s pivní glazurou s medem, […]

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR