Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Running Sushi Palladium

Running Sushi Palladium

O víkendu jsme se zastavili na v Palladiu na Running Sushi. Posadíte se ke stolu, dáte si něco pití a pak se vrhnete na misky, které jezdí na běžím pásu a jenom vybíráte co si dáte dobrého.

V dolním patře jezdí studená jídla jako ovoce, dezerty, sushi. V horním patře jezdí teplé jídla jako různé druhy masa, nudle, polévky, chobotničky, krevety atd. Ideální doba návštěvy running sushi je před 12 h, protože později je tam celkem dost lidí a hlavně se hodně stává, že musíte čekat v řadě, abyste se dostali na řadu. My jsme tam byli asi 2 h a vyzkoušeli jsme co se dalo. Některá jídla jsou s překvapením, protože jsou zabalené v alobalu nebo v těstíčku.

Restaurace kromě japonského sushi, sashimi, norimaki a temaki nabízí i mnoho druhů masa. Sushi můžete zkusit snad všech druhů. Sushi s tuňákem, lososem, kaviárem, krevetou, zeleninové sus

hy s různými druhy.

Určitě to stojí za návštěvu. Vše co můžete sníst vás bude stát 300,– v době do 17h, pak se to zdraží na 400,–. Jenom pití je tam trochu dražší, takže neperlivá voda vyjde na 48,–.

Osobně sushi moc nemusím, respektive jsem se k němu neprojedl:) ale bylo výborné, preferuju zeleninové sushi.

Ceny a otevírací doba:

Oběd 11:00 – 17:00 298 Kč / dospělý
158 Kč / děti do 10 let
Večeře 17:00 – 24:00 398 Kč / dospělý
208 Kč / děti do 10 let

Celou nabídku naleznete na: www.makakiko.cz

Kde Running Sushi najdete: http://goo.gl/maps/EQegV

Running Sushi na Andělu

O víkendu (21. 9. 2013) jsme otestovali running sushi na Andělu a opět to nezklamalo, dokonce bych řekl, že to bylo lepší, než v Paládku. Pokud nemáte chuť na running, tak si můžete objednat různé množství Sushi nebo pečené kachny apod. Opět je tam problém s cenou pití, která je stejná jak v Paládku, takže za pivko zaplatíte trochu víc.

Když budete chtít změnu, tak vyzkoušejte výborné bagety kousek od Míráku: http://www.jidlovpraze.cz/2014/10/mr-banh-mi

Tags: , ,

Autorem článku je .

Jeden komentář v “Running Sushi Palladium”

  1. admin napsal:

    I druhá návštěva Running Sushi splnila očekávání. Bylo to opět výborné s jedním rozdílem, že v nabídce byly i dobroty, které jsme v předchozí návštěvě neměli možnost ochutnat. Další variace sushi, zákuzky, ale i masa.

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR