Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Food Spot – pojizdná restaurace

Food Spot – pojizdná restaurace

Food Spot Pojizdná restaurace Food Spot nabízí rychlé občerstvení. Nejedná se o rychlé občerstvení ve smyslu smažený sýr nebo párek v rohlík, ale hlavní nabídou jsou mexická jídla.

Food Spot je restaurace, která je každý den na jiném místě. My jsme na Food Spot narazili v ulici Na Příkopě, samozřejmě to nebyla náhoda, věděli jsme z jejich fcb stránek, že tam budou.

 

 

Máte na výběr ze 3 hlavních jídel – Burrito, Quesadilla nebo Burger. Hlavní jídla jsou za jednotnou cenu 99 Kč. Burrito si můžete dát kuřecí nebo hovězí, samozřejmě jsme vyzkoušeli hovězí s dávkou yalapeňos a Quesadilla s fajita zeleninou.

Burrito bylo přímo obří, tortilla plněná rýží, fazolí, salsou, zakysanou smetanou a sýrem gouda. První tortilla se nepovedla, protože praskla pod náporem všech ingrediencí, tak nám hned připravili druhou.

Quesadilla byla podobná jak ji nabízejí v jiných fastfoodech, které jsou v obchodních centrech, ale přitom byla úplně jiná. Osobně bych tam zvládl ještě trochu náplně, ale byli jsme se ženou spokojení:) a už se těšíme na další návštěvu, kde určitě vyzkoušíme Burger a Chipsy.

Je úžasné sledovat, jak jídlo připravují. Prohodit pár slov s obsluhou, která se na vás usmívá. Doufám, že se tento druh restaurace uchytí a na ulicích najdeme další speciality a ne jenom párky v rohlíku.

Pokud Food Spot potkáte, tak ho určitě vyzkoušejte. Vřele doporučujeme!

Viz. skoro celá nabídka na další fotce a další informace najdete na: http://www.foodspot.cz

Nabídka Food Spot

Aktualizace: Jak asi víte, Food Spot skončil a hledal investora, aby mohl svou činnost dál provozovat. Na Facebooku se objevili snímky plné naděje, že se něco změní a podle poslední fotky to vypadá, že Food Spot bude provozovat Dish Bistro, takže se máme na co těšit! – > Dish Bistro.

Tags: ,

Autorem článku je .

Odpověď

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR