Nacházíte se: Úvod > Jídlo a restaurace v Praze > Beas – vegetariánská restaurace

Beas – vegetariánská restaurace

Nejsem příznivce vegetariánských restaurací, ale moje žena jejich jídlo má ráda, ikdyž je taky masožravec :). Cizrnu a podobná luštěninová jídla ve mě nevyvolávají úplné nadšení, ale samozřejmě jsem to zkusil.

Denně nabízejí indická jídla – dva druhy sabdží (speciálně připravená zelenina), dva druhy dálu (luštěninové jídlo), dva druhy rýže, sladký dezert, tři druhy čerstvých zeleninových salátů, a dále mezinárodní vegetariánskou kuchyni – například zapečenou zeleninu. Oleje používají výhradně rostlinné. Do salátů přidáv

ají olivový olej.

Tato restaurace není přímo tipická, protože všechno jídlo si naberete sami, přinesete ho k váze, kde vám ho zváží a podle váhy si to zaplatíte. Podívejte se na seznam kasin free baccarat a vyhraj! Vždy si tam něco vyberu, vždy se najde nějaké jídlo, které uspokojí mé chutě. Samozřejmě nesmí chybět puding s ovocem, ten na mém tácku končí při každé návštěvě. Výhodou je, že je to blízko staromáku a jídlo je hlavně většinou lehké a zdravé, takže po obědě můžete bez problémů pokračovat v návštěvě Prahy.
Více informací najdete na: http://www.beas-dhaba.cz/tynska/?l=cz

zp8497586rq

Tags: ,

Autorem článku je .

Komentáře jsou zakázány.

Kvalitní vína z jižní Moravy - www.topvinazmoravy.cz nebo DameJidlo.cz - rozvoz jídla po celé ČR